Umývanie okien 2

Príde postihnutý z nadácie do paneláku na 10 poschodie a zaklope na dvere. Otvorí mu chlapík a pýta sa ho "čo tu robite?" Postihnutý na to "ja-ja som z nadaaaácie slniečko umývame okna za 10 korún pustí-tite ma dnu?" Chlapik na to "ale pravdaže poďte dnu"
Za paár minut niekto klope na dvere, príde chlapík otvorí a pýta sa že "čo tu chcete?" postihnutý na to "ja-ja som z nadaaaácie slniečko umývame okna za 10 korún pustí-tite ma dnu?" Chlapik na to "bohužiaľ, už tu jedného mam" Postihnutý mu povie "to to som ja, len som sa spadol z okna..

Pravidelne na Facebooku

Niečo o Vtipkovi

Snahou nás, autorov Vtipka je prinášať zábavu, kdekoľvek je to možné. Preto sme pre Teba pripravili tento miniprojekt, ktorý v sebe zahŕňa webovú stránku www.vtipko.eu, facebook fan stránku a hlavne Android aplikáciu.

V aplikácii máš možnosť pridávať, hodnotiť a zdieľať vtipy. Taktiež si môžeš označiť vtip ako obľúbený a mať ho tak vždy po ruke.

Samozrejmosťou je automatická synchronizácia so stránkou www.vtipko.eu, ktorá ti zabezpečí prístup k tým najlepším vtipom.

Pridaj vtip

Schválime iba vtipy, ktoré budú s diakritikou, po slovensky a nebudu príliš urážlivé ani vulgárne.
Vyber kategóriu, do ktorej sa tento vtip hodí najviac.
Toto meno bude v budúcnosti zobrazené pri vtipe.
Email nie je povinný, nebude zverejnený a slúži na informovanie o pridaní vtipu.

Partneri

Reklama

Webhosting na mieru už od 0,5 Eur od WebSupport.sk